Vluchtkalender

Alles tonen | Alles verbergen

Fontenay

Datum Categorie Prijs
04 mei Oude en jaarlingen


Arras - Clermont - Pontoise

Datum Vlucht Prijs
 
06 april Arras  
13 april Arras en Clermont
20 april Arras en Clermont Ereprijs Hobbycentre Baes Merkem (oude)
27 april Arras en Clermont Ereprijs Vandenberghe Nadia (oude)
04 mei Arras en Clermont
11 mei Arras en Clermont  
18 mei Arras en Clermont  
25 mei Arras en Clermont  
01 juni Arras en Clermont Kaaivlucht (jongen)
8 juni Arras en Clermont
15 juni Arras en Clermont Ereprijs Hobbycentre Baes Merkem (jongen)
22 juni Arras en Clermont
29 juni Lens en Clermont Ereprijs Hobbycentre Baes Merkem (jongen)
06 juli Arras en Clermont  
13 juli Arras en Clermont Ereprijs café De Kolenwerf
20 juli Arras en Clermont Ereprijs Wijlen Van Eecke Michel (jongen)
27 juli Compiegne Ereprijs stad Ieper kermisvlucht Thuyndag (jongen)
03 aug Arras en Pontoise Ereprijs Odent William (jongen)
10 aug Arras en Pontoise Ereprijs Hobbycentre Baes Merkem (jongen)
17 aug Arras en Pontoise Ereprijs Hobbycentre Baes Merkem (jongen)
24 aug Arras en Pontoise
31 Aug Arras en Pontoise  
07 sept Arras en Pontoise  

Fond

Nr. Datum Vlucht Categorie Kamp.
1 PRO 11 MEI Tours Oude en jaarlingen  
  Ereprijs N.V.Beton vloeren Delporte Komen (o) - Ereprijs Brouwerij Leroy Boezinge (o) - Ereprijs Sampers Eddy (jaarl) - ereprijs Delbaere Filip (jaarl)
2 NAT 18 MEI Vierzon Oude en jaarlingen  
  Ereprijs Vriendenkring Ieper (o) - Ereprijs Neyrinck Freddy (o) - Ereprijs Duiven Voerder Martens (jaarl) - Ereprijs Devos Eric (jaarl)
3 NAT 25 mei Bourges Oude en jaarlingen KO & KJA  
  Ereprijs Toulet-Vanbael (o) - Ereprijs Hill 60 restaurent-tearoom Zillebeke. (jaarl) - Ereprijs Apoteek Lamoot Ieper (o) - Ereprijs Devos Eric (jaarl)
 
4 PRO 1 juni Tours Oude en jaarlingen  
  Debacker Guido (o) - Ereprijs Neyrinck Freddy (jaarl) - Ereprijs Sunset Boulvard Ieper (o) - Ereprijs Sarrazin Karel (jaarl)
5 NAT 8 juni Chateauroux Oude en jaarlingen KO & KJA
  Ereprijs Mvr.Vanmoerbeke Stefaan (o) - Ereprijs Crombez Medard (jaarl) - Ereprijs Brouwerij Leroy Boezinge (o) - Wijlen Callebert Johan (jaarl)
6 PRO 15 juni Poitiers Oude en jaarlingen
  Ereprijs garage Vanmoerbeke Brielen (o) - Ereprijs Mr. Crombez Medard Langemark (jaarl) - Ereprijs Brouwerij Leroy (o) - Ereprijs Wijlen Callebert Johan (jaarl)
7 NAT 15 juni Cahors Oude
  Ereprijs duivenkrant De Duif (o) - Ereprijs Clicque Gino Wevelgem (o)
8 NAT 22 juni Tours Oude en jaarlingen KJA
  Ereprijs Duivenvoeders Vanrobaeys(o) & (Jaar) >
9 NAT 22 juni Montouban Oude KO
  Ereprijs bvba Drufin Patou Stefaan Passendale (o) - Vriendenkring Ieper (o)
10 PRO 29 juni Tours Oude en jaarlingen
  Ereprijs De Vriendenkring Ieper(o)- ereprijs Dakwerken Sipnnewyn Voormezele JAARL)- Ereprijs Ere Voorzittr Wijlen Steverlynck Bernard (jaarl)-Ereprijs Europa bank Rijselstraat Ieper (o).
11 INNAT 5 juli Barcelona Oude KO
12 NAT 6 juli Montluçon Oude en jaarlingen O & jaarl
  Ereprijs Steverlynck Yves (o) - Ereprijs De Vriendenkring Ieper (o) - Ereprijs Mr Vriendenkring Ieper. (jaarl)- Ereprijs dakwerken Spinnewyn Voormezele (jaarl)
13 PRO 13 juli Tours Oude en jaarlingen
  Ereprijs Argenta Buyse Diksmuidestraat 75 Ieper (o) - Ereprijs De Vriendenkring Ieper (jaarl) - Ereprijs Duivenkrant De Duif (o)- Ereprijs dakwerken Spinnewyn Voormezele.(jaarl)
14 NAT 20 juli Libourne Oude en jaarlingen KO en KJA
  Ereprijs Wijlen Callebert Herman (o) - Ereprijs Devos Eric (jaarl) - Ereprijs Vandenbroucke-Volckaert Komen (o)- Ereprijs Delrue-Vanbruaene (jaarl))
15 NAT 20 juli Issodun Oude en jaarlingen  
  Ereprijs Steverlynck Michel (o) - Ereprijs nv Betonvloeren Delporte Komen (jaarl) - Ereprijs Vriendenkring Ieper (0) - Ereprijs duivenvoeder Martens (jaarl)
16 PRO 27 juli Tours oude & jaarlingen  
  Ereprijs Notaris Himpe Eric (o) - Ereprijs Europa bank Rijselstraat 7 Ieper (jaarl) - Ereprijs Messiaen Christian(0) - Ereprijs Neyrinck Freddy (jaarl)
17 NAT 27 juli Souillac Oude en jaarlingen KO KJAAR
  Ereprijs Duiven voerder Martens(o) - Ereprijs De Vriendenkring (jaarl) - Ereprijs De Vriendenkring (jaarl) - Ereprijs Dakwerken Bruneel John Merkem (o)
18 NAT 3 aug Bourges Oude, jaarlingen en jongen KJO
  Ereprijs Clicque Gino (jongen) - Ereprijs Vanbesien Werner (jongen)
19 NAT 10 aug Chateauroux Oude, jaarlingen en jongen KJO
  Ereprijs Sarrazin Karel Bikschote (jongen)- Ereprijs notaris Himpe Eric (jongen)
20 INTERPROV. 10 aug JARNAC Oude, jaarlingen
 
21 PRO 17 aug Saumur Oude, jaarlingen en jongen KJO
  Ereprijs Sarrazin Karel Bikschote (jongen)- Ereprijs Wybo Freddy (jongen)
22 NAT 24 aug Argenton Oude, jaarlingen en jongen KJO
  Ereprijs Verdonck Raf Brielen (jongen) - Ereprijs notaris Clicque Gino
23 PRO 31 augus Poitiers Oude en jongen KJO
  Ereprijs Buurtwinkel 'T'Hoekske Zillebeke (jongen) - Ereprijs Steverlynck Michel (jongen)
24 NAT 7 sept CHATEAUROUX Oude en jongen KJO
  Ereprijs Devos Eric(jongen)- Ereprijs Mvr.Debels Sonja (jongen)
-

Afkortingen:

  • KO= Kampioenschap oude
  • KJA= Kampioenschap Jaarlingen
  • KJO= Kampioenschap Jongen

Resultaten 2019

Kampioenschap betalend

Kampioenschap gratis

Ereprijzen 2018

Eindstand kampioenschap 2018